Videá

ako precvicit ruky
Škola ruky: Cviky

Bolesť v ktorejkoľvek časti hornej končatiny je nepríjemná a znižuje aj samotnú funkčnosť ruky. Dôsledkom môže byť až horšia sebarealizácia v kariérnom i osobnom živote. Predchádzať tomu môžeme pravidelným precvičovaním počas dňa. Aké cviky sú na rozhýbanie hornej končatiny najvhodnejšie?

nespravne a spravne polohy ruky
Škola ruky: Nesprávne a správne polohy ruky

Ľudská ruka je úžasným aparátom, pomocou ktorého dokážeme urobiť v podstate čo sa nám zachce. Od gest cez dotyky až po vykonávanie najrôznejších činností — to všetko vďaka ruke dokážeme. Aby sme však predchádzali jej bolesti, musíme vykonávať aj tie najbežnejšie denné činnosti správne. Aké sú najčastejšie nesprávne polohy ruky, ktoré vedú k jej preťaženiu?

poskodene nervy chrbta
Chrbát potrebuje pevné nervy, aby nebolel

Pozrite si video, ako vzniká bolesť a prečo je pri liečbe bolesti chrbta dôležité vyživovať nervy chrbta dostatočne dlhý čas.

ako sediet za pocitacom
Škola chrbta: Ako správne sedieť pri PC

V spolupráci s lekárkou so špecializáciou v odbore neurológia a rehabilitácia, MUDr. Evou Dúbravovou sme pripravili sériu videí Škola chrbta o tom, ako správne vykonávať aj tie najbežnejšie denné činnosti - pracovné stereotypy. V tomto videu sa dozviete, ako správne sedieť pri PC.

ako nastupovat do auta
Škola chrbta: Ako správne nastupovať do auta?

V spolupráci s lekárkou so špecializáciou v odbore neurológia a rehabilitácia, MUDr. Evou Dúbravovou sme pripravili sériu videí Škola chrbta o tom, ako správne vykonávať aj tie najbežnejšie denné činnosti - pracovné stereotypy. V tomto videu sa dozviete, ako správne nastupovať do auta.

vyberanie veci z auta
Škola chrbta: Ako správne vyberať veci z auta

V spolupráci s lekárkou so špecializáciou v odbore neurológia a rehabilitácia, MUDr. Evou Dúbravovou sme pripravili sériu videí Škola chrbta o tom, ako správne vykonávať aj tie najbežnejšie denné činnosti - pracovné stereotypy. V tomto videu sa dozviete, ako správne vyberať veci z auta.

ako spravne sediet v aute
Škola chrbta: Ako správne sedieť v aute?

V spolupráci s lekárkou so špecializáciou v odbore neurológia a rehabilitácia, MUDr. Evou Dúbravovou sme pripravili sériu videí Škola chrbta o tom, ako správne vykonávať aj tie najbežnejšie denné činnosti - pracovné stereotypy. V tomto videu sa dozviete, ako správne sedieť v aute.