Videá

Chrbát potrebuje pevné nervy, aby nebolel

Pozrite si video, ako vzniká bolesť a prečo je pri liečbe bolesti chrbta dôležité vyživovať nervy chrbta dostatočne dlhý čas.

Škola chrbta: Ako správne sedieť pri PC

V spolupráci s lekárkou so špecializáciou v odbore neurológia a rehabilitácia, MUDr. Evou Dúbravovou sme pripravili sériu videí Škola chrbta o tom, ako správne vykonávať aj tie najbežnejšie denné činnosti - pracovné stereotypy. V tomto videu sa dozviete, ako správne sedieť pri PC.

Škola chrbta: Ako správne nastupovať do auta?

V spolupráci s lekárkou so špecializáciou v odbore neurológia a rehabilitácia, MUDr. Evou Dúbravovou sme pripravili sériu videí Škola chrbta o tom, ako správne vykonávať aj tie najbežnejšie denné činnosti - pracovné stereotypy. V tomto videu sa dozviete, ako správne nastupovať do auta.

Škola chrbta: Ako správne vyberať veci z auta

V spolupráci s lekárkou so špecializáciou v odbore neurológia a rehabilitácia, MUDr. Evou Dúbravovou sme pripravili sériu videí Škola chrbta o tom, ako správne vykonávať aj tie najbežnejšie denné činnosti - pracovné stereotypy. V tomto videu sa dozviete, ako správne vyberať veci z auta.

Škola chrbta: Ako správne sedieť v aute?

V spolupráci s lekárkou so špecializáciou v odbore neurológia a rehabilitácia, MUDr. Evou Dúbravovou sme pripravili sériu videí Škola chrbta o tom, ako správne vykonávať aj tie najbežnejšie denné činnosti - pracovné stereotypy. V tomto videu sa dozviete, ako správne sedieť v aute.